Вітаємо у FreshBeauty!

FreshBeauty — це місце, де кожна з Вас знайде свій ідеальний догляд, місце, де я пропагую одну важливу річ — час для себе.

І неважливо, мама ти чи бізнес-леді, чи просто як і всі ми, любиш косметику і догляд — ритуали догляду —  це більше ніж просто нанесення крему чи маски,

це про любов до себе, впевненість у собі — як наслідок розкішного вигляду, який дарують нам ці чарівні баночки... за що, власне, Ми їх так любимо!

Про мене

Мене звати Світлана Гурик, я засновниця FreshBeauty і вже більше ніж 3 роки тисячі із Вас довіряють мені свою красу! І я насправді пишаюсь цим. Три роки тому ми починали із асортименту лише  декоративної косметики, але Ваша довіра так швидко виросла, що у нашому арсеналі зявився  кращий догляд за обличчям, а разом із цим і мій  міжнародний диплом косметолога-естетиста, навчання по косметичній хімії, складах засобів та по кожному із представлених брендів.  Більше 10 000 підібраних  індивідуальних доглядів за шкірою обличчя протягом останнього року! Більше 5000 індивідуально підібраних особливих систем догляду за волоссям. Кожного дня Ви можете звернутись за консультацією з 9:00 написавши нам у дірект.

Про асортимент

Бренди, які представлені у нас — щиро вважаю кращими. Кожен із них прийшов на цю сторінку по великій любові і впевненості у результаті. Я ретельно відношусь до вибору продукціі і абсолютно кожен бренд тестую. Тільки після мого затвердження він потрапляє на полички нашого сайту та магазину.

 

У нас представлені космацевтичні засоби догляду за шкірою обличчя, які відповідають міжнародним стандартам FBA, догляд класу люкс та роял де люкс, дерматокосметика, догляд за тілом та кращі світові бренди догляду за волоссям.

Чим ми відрізняємось від наших колег?

Все просто — ми знаємо досконало кожен продукт і текстуру тому, що тестуємо все на собі.

Ми щедрі на бонуси! Саме  тому до нас повертаються — якісна індивідуальна консультація, швидка доставка та багато приємностей від FreshBeauty у кожне замовлення.

Спробуйте прямо зараз оформити замовлення і я обіцяю — Ви захочете замовляти лише у нас!